Engelsiz Yaşam Birimi — Engelleri Birlikte Aşalım
idari/aHuJ6eL4BLaBc3VNZaSB0wGUVmqlBtSWqxqzoKRT.jpeg

Üniversitemiz Engelsiz Yaşam Birimi Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’yı Ziyaret Etti

Üniversitemiz Engelsiz Yaşam Birimi Koordinatörü Öğr. Gör. Gülcan Boyraz ve üniversitemizde öğrenim görmekte olan özel gereksinimli (engelli) öğrencilerimizden her engel türünü ve her fakülteyi temsil eden bir öğrencinin seçildiği temsil heyeti, Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’yı ziyaret etti.

Rektörlük Senato Odası’nda gerçekleşen ziyarette Öğr. Gör. Gülcan Boyraz, Üniversitemizdeki özel gereksinimli öğrenciler hakkında genel bilgilendirmelerde bulunup, öğrencilerimizin ihtiyaçları ve bu ihtiyaçları karşılamak yönündeki olası çözüm yollarını ve planlanan proje bilgilerini Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’ya iletti.

Öğrencilerimiz ile yakından ilgilenen Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, özel gereksinimli öğrencilerimizin yaşadıkları her türlü sorunda onların yanlarında olduklarını ve ellerinden gelen her türlü desteği kendilerine vereceklerini ifade ederek, öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Üniversitemiz Engelsiz Yaşam Birimi Koordinatörü Öğr. Gör. Gülcan Boyraz ise, birim olarak öğrencilerimize bir aile sıcaklığı içinde yaklaştıklarını ve Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı ile öğrencilerimizi bir araya getirmekten dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

Ziyaret, Engelliler Konfederasyonu tarafından gerçekleştirilen Ankara Çalıştay’ına 15 öğrencimiz ile birlikte konuşmacı olarak davet edilen Engelsiz Yaşam Birimi Koordinatörümüz Öğr. Gör. Gülcan Boyraz’ın Konfederasyon tarafından hazırlanan teşekkür belgesini Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’ya takdim etmesiyle birlikte sona erdi.

Haber Linki: http://www.mersin.edu.tr/haberler/367576/universitemiz-engelsiz-yasam-birimi-rektorumuz-prof-dr-ahmet-camsariyi-ziyaret-etti

Diğer Paylaşılanlar